nicponkids.pl

Nowoczesny parenting

Lifestyle

Triki makijażowe, które zdecydowanie ułatwią Ci życie!

W makijażu nie wszystko jest proste. Czasem musimy nabrać wprawy w pracy z pędzlem, nakładaniu podkładu czy też cieni. Jednak zawsze można nieco ułatwić sobie życie! Są sposoby na to, aby codzienny makijaż stał się zdecydowanie prostszy. Wystarczy naprawdę kilka pomysłów i wszystko okazuje się możliwe! Po prostu przeczytaj nasz artykuł, a nagle okaże się, że Twój makijaż może wyglądać jak wykonany przez profesjonalistę!

Jakie triki makijażowe stosować przy malowaniu oczu?

Makijaż oka powinien być dopracowany do perfekcji. Jeśli jest dobrze wykonany, to naprawdę potrafi zrobić niesamowite wrażenie! Jednak na początku dość ciężko jest sprawnie blendować cienie czy też tworzyć ciekawe kompozycje kolorystyczne. Spieszymy z pomocą dla wszystkich niewprawionych! Jeśli chcesz np. narysować kreskę na oku, to sięgnij po taśmę klejącą. Naklej po kawałku od zewnętrznego kącika oka w kierunku zakończenia brwi. Teraz eyelinerem poprowadź linię tak, jak chcesz aby wyglądała Twoja kreska. Wystarczy zapanować nad jej górną częścią. Odklej taśmę i gotowe! Idealna kreska bez większego wysiłku! Sposób ten zadziała także z cieniami, jeśli chcesz stworzyć piękne cat eye. Więcej o rożnych technikach makijażu na stronie alicjawitzamakeup.pl.

Jak malować usta, aby były pełne i większe?

Makijaż ust to drugi najważniejszy element! Tutaj najczęściej pracujemy nad idealnym wyrysowaniem ust i ich delikatnym powiększeniem. Jak to najlepiej zrobić? Warto skorzystać z pomocnego kosmetyku, którym jest transparentna kredka do ust. Dzięki niej bez problemu wyrysujesz kontur ust. Służy ona także wygodnemu nakładaniu pomadki w płynie. Nie rozpłynie się nam ona poza kontur ust. Jeśli masz już nieco wprawy, to postaw na kolorową konturówkę, która jest ton ciemniejsza od szminki. Wyrysuj usta, zaznacz kąciki ust i górne linie, a następnie wymaluj usta płynną pomadką na środku. Wydadzą się od razu pełniejsze i wydatne!

Makijaż to czysta przyjemność!

Triki makijażowe ułatwiają wykonywanie makijażu, a także pozwalają na jego dużo prostsze wykonanie! Nie musisz daleko szukać ani też bardzo się wysilać. Najlepiej podejść do makijażu jak do zabawy! Spróbuj pokazanych przez nas trików i rozwijaj swoje umiejętności. Szybko dojdziesz do wprawy i sama zaczniesz tworzyć swoje własne sposoby na świetne makijaże! Życzymy powodzenia i czekamy na efekty! Koniecznie próbuj nowych rzeczy i kosmetyków do makijażu, które ciągle się pojawiają!