nicponkids.pl

Nowoczesny parenting

Wyskakać urodziny w parku trampolin
Dziecko

Wyskakać urodziny w parku trampolin

Bardzo ciekawą formą urodzin, dla dzieci aktywnych, stały się ostatnio organizowane urodziny w parku trampolin. Organizatorzy proponują określone rodzaje pakietów i idealną zabawę połączoną z przyjęciem okolicznościowym. Jest to kilka godzin bardzo przyjemnej i wesołej rozrywki opartej głównie na skakaniu na trampolinach.

Jak wyglądają urodziny w parku trampolin?

Poszczególne rodzaje pakietów różnią się między sobą czasem trwania całej imprezy, obecnością animatora, rodzajem poczęstunku czy też otrzymaniem prezentu przez jubilata i wyskakaniem określonych dyplomów. Jednak kreatywność właścicieli tego typu przybytków jest bardzo duża i w czasie takiej imprezy organizowane są różnego rodzaju rozrywki. W każdym bądź razie taka impreza ma bardzo szczególny charakter i jest ciekawą i interesującą formą przyjęcia urodzinowego.

Nie tylko skakanie na podłodze

Wiele parków trampolin oferuje bardzo różnego rodzaju rozrywki oparte na skokach na trampolinie i nie tylko. Trampoliny w takich miejscach znajdują się na ścianach i na podłodze. Znajdują się tam tory przeszkód do przejścia o różnym stopniu trudności. W niektórych takich parkach organizowane są zawody w siatkówkę na trampolinie. Zabawa zależy od kreatywności danych dzieci, a gdy dodatkowo zamówi się usługę animatora, to pokieruje on całą imprezą tak, że stanie się ona niezapomnianym eventem.

Jak wyglądają wyskakane urodziny?

Poszczególne imprezy urodzinowe różnią się od siebie, ponieważ różne są opcje wykupu oferty takiej imprezy. Jednak zawsze urodziny rozpoczynają się powitaniem jubilata i opierają na zabawach związanych ze skakaniem. Dlatego śmiało można rzec, że urodziny w parku trampolin to urodziny wyskakane.
Zawsze też najpierw przeprowadzona jest rozgrzewka, omówienie zasad bezpieczeństwa oraz składanie życzeń i prezentowanie prezentów. Przy udziale animatora jest to zawsze około 1,5 godziny skakania a 30 minut siedzenia przy stole. Animator przeprowadza imprezę w formie zabawowej i rozrywkowej i praktycznie zawsze musi on być obecny na tego typu urodzinach. Czasami jednak, w niektórych propozycjach pakietów, jest on już w cenie a w innych propozycjach trzeba za jego usługi dodatkowo zapłacić.
Niektóre parki proponują dodatkowo możliwość wynajęcia bohatera ulubionej bajki solenizanta i stworzenia lokalu w formie tematycznej zbliżonej do tematu danej opowieści. Wtedy urodziny są nie tylko wyskakane, ale także bajkowe. Jest to bardzo ciekawa atrakcja zważywszy, że dzień urodzin dziecka to bardzo ważna i szczególna okoliczność.

Redakcja bloga skupia się na dostarczaniu wartościowych treści, które pomagają w codziennych wyzwaniach związanych z wychowaniem i rozwojem dzieci. Blog jest skarbnicą wiedzy i inspiracji, która pomaga rodzicom w pełni cieszyć się z podróży, jaką jest wychowanie dzieci.