nicponkids.pl

Nowoczesny parenting

Jak pomalować dziecko na halloween
Dziecko Lifestyle

Jak pomalować dziecko na halloween? 5 pomysłów

Halloween to wyjątkowa data, kiedy możesz wykazać się wyobraźnią i kreatywnością. To idealny czas, aby Twoje dziecko przeobraziło się w swoje ulubione postacie z bajek i filmów. Jeśli szukasz świetnego makijażu, aby uczynić tę noc jeszcze bardziej magiczną, to mamy dla Ciebie 5 fantastycznych pomysłów jak pomalować dziecko na halloween. 

Zobacz także: Jak ubrać dziecko do snu? 5 porad

Dziecko na halloween

Makijaż w stylu kościotrupa

Aby stworzyć makijaż na halloween w stylu kościotrupa dla dziecka, możesz użyć białego podkładu, czarnego lub brązowego cienia do powiek, czarnego lub brązowego eyelinera i czarnego tuszu do rzęs. Do zrobienia ust kościotrupa możesz użyć czarnej szminki.Użyj kredki do oczu, aby wyrysować wzór na twarzy dziecka, a następnie narysuj niewielkie czarne “pęknięcia”, aby uzyskać efekt popękanej twarzy. Na koniec możesz użyć cekinów dla lepszego efektu. 

Makijaż w stylu spidermana

Szukając inspiracji jak pomalować dziecko na halloween warto sięgnąć po klasyczne bajki. Dobrym pomysłem jest makijaż w stylu spidermana. Aby go stworzyć możesz nałożyć czerwony podkład na górną część twarzy dziecka. Okolice oczu obrysuj czarną kredką do oczu aby a następnie wypełnij białym podkładem. Ostatnim krokiem będzie stworzenie efektu pajęczyn. Wykorzystaj do tego czarną kredkę. 

Makijaż w stylu Pennywise 

Nałóż cienie do powiek w jasnych kolorach, takich jak biały, szary, żółty lub jasny róż. Nałóż trochę brązowego lub czarnego cienia na zewnątrz i na wewnętrzną stronę oczu, aby nadać im głębi. Czerwoną kredką narysuj kreski nad brwiami oraz pod oczami. Kreski powinny ciągnąć się aż do ust do których potrzeba dużej ilości błyszczyka. Na koniec zrób kropkę na nosie.

Makijaż w stylu strasznego zombie

Nałóż mocny podkład, aby wyrównać kolory skóry. Na twarz i szyję nałóż szaro-brązowy cień do powiek, aby nadać twarzy bladawy wygląd. Na kości policzkowe, nos i brwi nanieś ciemniejszy cień do powiek. Nałóż brązowy cień do powiek wokół oczu, aby wyglądały na zmęczone i opadnięte. Nałóż czarny eyeliner, aby podkreślić kontur oczu. Na środek oczu nanieś biały cień do powiek, aby oczy wyglądały na martwe. Na koniec, nałóż czerwoną szminkę na usta, aby dodać im siny wygląd. 

Pomaluj małe dziecko w stylu tygrysa

Makijaż w stylu tygrysa może być doskonałym pomysłem jak pomalować dziecko na halloween które ma mniej niż 5 lat. Nałóż ciemny cień do powiek w kolorze brązu lub szarości. Możesz też użyć ciemnego cienia w kolorze czekolady. Nałóż jasny cień do powiek w kolorze beżu lub jasnego brązu. Możesz również użyć cienia w kolorze lawendy. Nałóż czarną kredkę do oczu, aby stworzyć efekt tygrysa. Nałóż róż lub pomadkę do ust, aby uzyskać subtelny kolor. Następnie użyj bronzera, aby nadać twarzy złocisty połysk. Nałóż róż do policzków, aby dodać twarzy koloru. 

Dobra zabawa jest najważniejsza 

Na Halloween możesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane przeżycia. Najlepszym sposobem jest zaangażowanie go w przygotowanie odpowiedniego makijażu. Dzięki odpowiednim produktom i narzędziom będziesz w stanie zmienić swoje dziecko w postać, która wyróżni się na tle innych. Aby jak najlepiej pomalować dziecko na halloween, dobierz odpowiednie produkty i narzędzia i użyj ich zgodnie z instrukcjami producenta. Pomalowane dziecko będzie zadowolone, a Ty będziesz mieć poczucie, że zapewniłeś mu niezapomniane wspomnienia.

Sprawdź także: Jak przebrać dziecko? Przebrania za postacie z bajek

Redakcja bloga skupia się na dostarczaniu wartościowych treści, które pomagają w codziennych wyzwaniach związanych z wychowaniem i rozwojem dzieci. Blog jest skarbnicą wiedzy i inspiracji, która pomaga rodzicom w pełni cieszyć się z podróży, jaką jest wychowanie dzieci.